BlissLights Mobil Gizlilik Politikası

English | Français | Español | Deutsch | Italiano | 日本 | Norsk | Polski | Português | Svenska | Türk

Yürürlük Tarihi: 20 Ağustos 2021 | Güncellendi: 27 Ağustos 2021

BlissLights,LLC ve yan kuruluşları ("biz", "bize", "bizim", "BlissLights,LLC") gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası ("Politika"), aşağıdaki hizmetleri, ürünleri ve ilgili mobil uygulamaları (topluca "Ürünler") bireysel kullanımınız aracılığıyla işlediğimiz Kişisel Verilere ilişkin bilgi gizliliğine ilişkin uygulamalarımızı açıklamaktadır:

Hizmetlerden herhangi birini kullanmaya başladığınızda profil verilerinizi vermek istemiyorsanız, oturum açmadan veya bir hesap oluşturmadan Uygulamayı kullanabilir ve herhangi bir hizmette arama ve göz atma gibi belirli hizmetlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Hizmetlerdeki özellikler. Şu anda, hesap veya profil hakkında Kişisel Veri toplamayacağız ve toplanan veriler, Uygulamanın ve/veya Akıllı Cihazların ek işlevlerini kullanmak amacıyla toplanmasına izin verdiğiniz verilerle ve bunlarla sınırlı olacaktır. ilgili kullanım bilgileri. Ancak, talep ettiğiniz veya satın aldığınız Hizmetler hesabınızı temel alıyorsa, rehberlik için lütfen kayıt/giriş sayfasına gidin.

BlissHome Mobil Uygulaması

Ürünlerimizi kullanmadan önce, lütfen bu Politikayı dikkatlice okuyun ve Kişisel Verilerinizi nasıl kullandığımız, sakladığımız, paylaştığımız ve aktardığımız da dahil olmak üzere Kişisel Verilerinizi toplama, işleme konusundaki amaçlarımızı ve uygulamalarımızı anlayın. Politikada ayrıca Kişisel Verilerinize erişim, güncelleme, silme veya koruma haklarınızı gerçekleştirmenin yollarını bulacaksınız.

Kişisel Verilerinizle kaydolduğunuzda bu Politikayı kabul ettiğinizde veya Ürünlerimizi kullanmaya başladığınızda ve bu Politikanın içeriğine açıkça itiraz etmediğinizde, bu Politikayı tamamen anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul edeceğiz. Bu Politikayla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle şu adresten iletişime geçmekten çekinmeyin: support@blisslights.com

Tanım

Bu Politikada, Kişisel Veriler, elektronik veya başka bir şekilde, yalnızca bu bilgilerden veya bu bilgilerden bir bireyin kimliğini belirlemek veya bir bireyin etkinliğini yansıtmak için kullanılabilecek, oluşturulan, toplanan, kaydedilen ve/veya depolanan bilgiler anlamına gelir. o kişi hakkında erişebildiğimiz bilgiler ve diğer bilgiler.

Kişisel Hassas Veriler, kişisel biyometrik bilgileri, iletişim kayıtlarını ve içerikleri, sağlık bilgilerini, işlem bilgilerini ve kesin konum bilgilerini içerir. Sizden Kişisel Hassas Veriler topladığımızda, sizinle ilgili hassas kişisel verileri toplamadan önce onayınız için açık bir bildirim oluştururuz.

Akıllı Cihazlar, donanım üreticileri tarafından üretilen veya üretilen, insan-makine arayüzüne ve kablosuz olarak bir ağa bağlanan verileri iletme yeteneğine sahip olan bilgi işlem cihazlarını ifade eder, bunlara şunlar dahildir: akıllı ev aletleri, akıllı giyilebilir cihazlar, akıllı hava temizleme cihazları, vb.

Uygulamalar, BlissLights,LLC tarafından geliştirilen, son kullanıcılara Akıllı Cihazlara uzaktan kontrol ve tedarikçi IoT Platformuna bağlanma olanağı sağlayan mobil uygulamaları ifade eder.

Hangi Kişisel Verileri topluyoruz

Size hizmetlerimizi sağlamak için, bu hizmetleri sağlamak için gerekli olan gerekli Kişisel Verileri sağlamanızı isteyeceğiz. Kişisel Verilerinizi sağlamazsanız size ürünlerimizi veya hizmetlerimizi sağlayamayabiliriz.

1. Bize Gönüllü Olarak Sağladığınız Bilgiler

 • Hesap veya Profil Verileri: Bizimle bir hesap açtığınızda, adınızı ve e-posta adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı adınız ve oturum açma bilgileriniz gibi iletişim bilgilerinizi toplayabiliriz. Ürünlerimizle etkileşiminiz sırasında, takma adınızı, profil resminizi, ülke kodunu, dil tercihinizi veya saat dilimi bilgilerinizi hesabınızda daha fazla toplayabiliriz.
 • Geri bildirim: Ürünlerimizdeki geri bildirim ve öneri özelliklerini kullanırken, sorunlarınızı gidermek ve cihaz arızalarını zamanında çözmek için e-posta adresinizi, cep telefonu numaranızı ve geri bildirim içeriğinizi toplayacağız.
 • Ek işlevlere dayalı bilgiler: Optimize edilmiş kullanıcı deneyimleri ile size daha uygun ve daha kaliteli Hizmetler sunmak için, Uygulamada ek işlevlerin kullanılmasına izin vermeniz halinde belirli bilgileri toplayabilir ve kullanabiliriz. Lütfen bu bilgileri sağlamazsanız, Uygulamanın ve bağlı Akıllı Cihazların temel Hizmetlerini kullanmaya devam edebileceğinizi, ancak bu ek işlevlere dayalı belirli özelliklerin kullanılamayabileceğini unutmayın. Bu ek işlevler şunları içerebilir:
  • Konum bilgilerine dayalı ek işlevler: Mobil cihazınızdaki izin ayarları aracılığıyla konuma dayalı işlevleri etkinleştirdiğinizde, Akıllı Cihazlarınızla eşleştirme gibi bu işlevleri etkinleştirmek için konum bilgilerinizi toplayacak ve işleyeceğiz. Ayrıca, robot temizleyici ve hava durumu hizmeti gibi belirli Akıllı Cihazları veya Hizmetleri kullandığınızda gerçek zamanlı kesin veya kesin olmayan coğrafi konumunuz hakkında bilgi toplayabiliriz.
   İznininize dayanarak, coğrafi konumu etkinleştirdiğinizde -çit özelliği, konum bilgileriniz oluşturulacak ve Google Haritalar servisleri ile paylaşılacaktır. Google'ın, daha fazla ayrıntı için Google Veri Koruma Şartlarına başvurabileceğiniz ilgili veri koruma önlemlerine sahip olduğunu lütfen unutmayın: https://privacy.google.com/businesses/gdprservices/. Hizmetlerdeki izin ayarlarını yöneterek konum bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasını reddedebilirsiniz; bunun üzerine konum bilgilerinizi toplamayı ve kullanmayı durduracağız.
  • Kameraya dayalı ek hizmetler: Bir Akıllı Cihazla eşleştirmek, video çekmek vb. için kamera iznini açarak kodu taramak için kamerayı kullanabilirsiniz. Kamera iznini etkinleştirmeyi kabul etmiş olsanız bile lütfen unutmayın. , yalnızca kamerayı kod tarama, video kaydı vb. için aktif olarak kullandığınızda bilgi alacağız.
  • Fotoğraf albümlerine (resim kitaplığı/video kitaplığı) dayalı olarak fotoğraflara/videolara erişmek ve bunları yüklemek için ek hizmetler: Fotoğraf albümü iznini açtıktan sonra, işlevleri gerçekleştirmek üzere fotoğraflarınızı/resimlerinizi/videolarınızı yüklemek için bu işlevi kullanabilirsiniz. avatarı değiştirme, fotoğraflı kanıt sağlayarak cihaz kullanım sorunlarını bildirme vb. gibi. Fotoğrafları ve diğer işlevleri kullandığınızda bu bilgileri tanımayacağız; ancak bir cihaz kullanım sorununu bildirdiğinizde, sorununuzu bulmak için yüklediğiniz fotoğrafları/resimleri kullanabiliriz.
  • Mikrofon tabanlı hizmetle ilgili ek hizmetler: Mikrofon iznini açtıktan sonra video çekme, sesli yardımcıyı uyandırma vb. gibi ses bilgilerini göndermek için mikrofonu kullanabilirsiniz. Bu işlevler için sesinizi toplayacağız. komutunuzu tanımak için bilgi. Mikrofon iznini etkinleştirmeyi kabul etmiş olsanız bile, uygulamada mikrofonu gönüllü olarak etkinleştirdiğinizde yalnızca mikrofon aracılığıyla ses bilgilerini alacağımızı lütfen unutmayın.
  • Depolama izinlerine dayalı ek hizmetler: Amaç, depolama iznini kullanarak Uygulamanın kararlı çalışmasını sağlamaktır. Mobil cihazınızın belleğini okuma/yazma iznini verdikten veya belirttikten sonra, size bilgi yayınları gibi işlevleri sağlamak veya çökmeyi kaydetmek için mobil cihazınızın deposundaki resimlere, dosyalara, kilitlenme günlüğü bilgilerine ve diğer gerekli bilgilere erişeceğiz. bilgileri yerel olarak günlüğe kaydedin.

Herhangi bir izni açarsanız, size ilgili Hizmetleri sağlamak için ilgili kişisel bilgileri toplamamıza ve kullanmamıza izin verdiğinizi lütfen unutmayın. Herhangi bir izni kapattığınızda, bunu yetkilendirmenin iptali olarak kabul edeceğiz ve artık ilgili izinlere dayalı olarak Kişisel Veri toplamaya devam etmeyeceğiz ve ilgili işlevler sonlandırılabilir. Ancak, izni kapatma kararınız, sizin yetkinize dayalı olarak daha önce bilgi toplamayı ve kullanmayı etkilemeyecektir.

2. Otomatik Olarak Topladığımız Bilgiler

 • Cihaz Bilgileri: Ürünümüzle etkileşim kurduğunuzda, cihazlarınızın MAC adresi, IP adresi, kablosuz bağlantı bilgileri, işletim sistemi türü ve sürümü, uygulama sürüm numarası, push bildirim tanımlayıcısı, günlük gibi cihaz bilgilerini otomatik olarak topluyoruz. dosyalar ve mobil ağ bilgileri.
 • Kullanım Verileri: Sitelerimiz ve Hizmetlerimizle etkileşiminiz sırasında, ziyaretler, tıklamalar, indirmeler, gönderilen/alınan mesajlar ve Sitelerimizin ve Hizmetlerimizin diğer kullanımlarıyla ilgili kullanım verilerini otomatik olarak topluyoruz.
 • Günlük Bilgileri: Uygulamamızı kullandığınızda, sistem ve istisna günlüğü yüklenebilir.

Lütfen yalnızca Cihaz Bilgilerini veya Günlük Bilgilerini kullanarak belirli bir kişinin kimliğinin belirlenemeyeceğini unutmayın. Ancak, bu tür kişisel olmayan bilgiler, diğer bilgilerle birlikte belirli bir bireyi tanımlamak için kullanılabilirse, bu tür kişisel olmayan bilgiler Kişisel Veri olarak değerlendirilecektir. Onayınızı almadığımız veya veri koruma yasaları ve yönetmelikleri tarafından aksi belirtilmediği sürece, bu tür kişisel olmayan bilgileri anonimleştirecek ve duyarsızlaştıracağız.

 • Konum Bilgileri: Mobil cihazınızdaki izin ayarları aracılığıyla konuma dayalı işlevleri etkinleştirdiğinizde, Akıllı Cihazlarınızla eşleştirme gibi belirli işlevleri etkinleştirmek için konum bilgilerinizi toplayacak ve işleyeceğiz. Ayrıca, BlissHome gibi belirli Ürünlerimizi veya Hizmetlerimizi kullandığınızda gerçek zamanlı kesin veya kesin olmayan coğrafi konumunuz hakkında bilgi toplayabiliriz.

Rızanıza dayanarak, Ürünlerde coğrafi sınır özelliğini etkinleştirdiğinizde, konum bilgileriniz oluşturulacak ve Google Harita hizmetleriyle paylaşılacaktır. Google'ın, daha fazla ayrıntı için Google Veri Koruma Şartlarına başvurabileceğiniz ilgili veri koruma önlemlerine sahip olduğunu lütfen unutmayın: https://privacy.google.com/businesses/gdprservices/. Ürünlerdeki izin ayarlarını yöneterek konum bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasını reddedebilirsiniz; bunun üzerine konum bilgilerinizi toplamayı ve kullanmayı durduracağız.

3. Akıllı Cihazlarla İlgili Bilgiler

 • Akıllı Cihazların Temel Bilgileri: Akıllı Cihazlarınızı Ürünlerimize veya Hizmetlerimize bağladığınızda, cihaz adı, cihaz kimliği, çevrimiçi durum, etkinleştirme süresi, donanım yazılımı sürümü ve yükseltme bilgileri gibi Akıllı Cihazlarınız hakkında temel bilgileri toplayabiliriz. .
 • Akıllı Cihazlar Tarafından Raporlanan Bilgiler: Ürünlerimize veya Hizmetlerimize bağlanmayı seçtiğiniz farklı Akıllı Cihazlara bağlı olarak, Akıllı Cihazlarınız tarafından bildirilen farklı bilgiler toplayabiliriz. Örneğin, saat dilimi, ortam ışığı düzeyi vb.

Kişisel Verileri işlemenin amaçları ve yasal dayanağı

Sizinle ilgili bilgileri işleme amacımız aşağıdaki gibidir:

 • Size Hizmet Sağlıyoruz: Talep ettiğiniz veya satın aldığınız Ürün ve Hizmetleri size sunmak için hesap ve profil verilerinizi, cihaz bilgilerinizi, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihazla ilgili bilgileri işleriz. Bu işlemenin yasal dayanağı, Kullanım Şartlarımıza göre sizinle sözleşmemizi gerçekleştirmektir.
 • Hizmetlerimizi İyileştirin: Ürünlerimizin fonksiyonlarını ve güvenliğini sağlamak, Ürünlerimizi ve Hizmetlerimizi geliştirmek ve iyileştirmek, operasyonlarımızın verimliliğini analiz etmek için cihaz bilgilerinizi, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihaz ile ilgili bilgileri işleriz, ve hileli veya uygunsuz kullanımı önlemek ve izlemek. Bu işlemenin yasal dayanağı, Kullanım Şartlarımıza göre sizinle sözleşmemizi gerçekleştirmektir.
 • Pazarlama Dışı İletişim: Kişisel Verilerinizi size Hizmetler, şartlar, koşullar ve politikalardaki değişiklikler ve/veya diğer idari bilgilerle ilgili önemli bilgileri göndermek için işleriz. Aynı zamanda, uyarı hizmetleri gibi satın aldığınız hizmetlerle ilgili bildirimler de göndereceğiz. Bu iletişimleri yönetmek için Uygulamadaki [Uygulama Bildirimi]'ni kontrol edebilirsiniz. Bildirimler işlevini etkinleştirmemeye karar verdiğinizde, bilgilerinizi artık bu amaçla işlemeyeceğiz. Bu işlemenin yasal dayanağı, sizinle olan sözleşmemizi Kullanım Şartlarımıza göre gerçekleştirmektir.
 • Pazarlama İletişimi: Kişisel Verilerinizi, Hizmetlerde size pazarlama ve promosyon malzemeleri sağlamak için işleyebiliriz. Bunu yaparsak, size gönderdiğimiz her iletişim, gelecekte bu nitelikteki iletişimleri almaktan vazgeçmenize izin veren talimatlar içerecektir. Size pazarlama iletişimleri göndermemizi kabul etmiyorsanız, Uygulamaya girdiğinizde veya Uygulamanın [Gizlilik Ayarları] bölümünde tercihlerinizi değiştirerek devre dışı bırakabilirsiniz. Bu işlemenin yasal dayanağı rızanızdır.
 • Kişiselleştirme: Hesap ve profil verilerinizi, kullanım verilerinizi, cihaz bilgilerinizi, ürün tasarımını kişiselleştirmek ve size uygun ürünlerle ilgili bilgi ve reklam önermek ve görüntülemek ve sizi davet etmek gibi size özel hizmetler sunmak için işleyebiliriz. Hizmetleri kullanımınızla ilgili anketlere katılmanız. Kişisel Verilerinizi kişiselleştirme için işlememize izin vermiyorsanız, Uygulamaya girdiğinizde veya Uygulamadaki [Gizlilik Ayarları]'nda tercihlerinizi değiştirerek devre dışı bırakabilirsiniz. Bu işlemenin yasal dayanağı rızanızdır.
 • Yasal Uygunluk: Kişisel Verilerinizi gerekli veya uygun olduğuna inandığımız şekilde işleyebiliriz: (a) geçerli yasa ve yönetmeliklere uymak; (b) yasal sürece uymak; (c) kamu ve resmi makamlardan gelen taleplere yanıt vermek için (d) hüküm ve koşullarımızı uygulamak için; (e) operasyonlarımızı, işimizi ve sistemlerimizi korumak; (f) haklarımızı, gizliliğimizi, güvenliğimizi veya mülkiyetimizi ve/veya siz de dahil olmak üzere diğer kullanıcıların haklarını korumak için; ve (g) mevcut çareleri takip etmemize veya maruz kalabileceğimiz zararları sınırlamamıza izin vermek.

Kişisel verilerinizin işlenme amaçlarında herhangi bir değişiklik olması durumunda, söz konusu değişikliği e-posta ve/veya web sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bu tür amaç değişiklikleri ve Kişisel Verilerinizle ilgili sahip olabileceğiniz seçenekler hakkında size bildireceğiz. .

Kişisel Verileri Kimlerle Paylaşıyoruz?

BlissLights,LLC'de Kişisel Verileri yalnızca size anlattığımız şekillerde paylaşırız. Kişisel Verilerinizi aşağıdaki alıcılarla paylaşabiliriz:

 • Web sitesi barındırma, veri analizi, ödeme ve kredi kartı işleme, altyapı sağlama, BT hizmetleri, müşteri destek hizmeti, e-posta teslim hizmetleri gibi bizim için işle ilgili belirli işlevleri yerine getiren üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımıza, ve bize hizmet sunmalarını sağlamak için diğer benzer hizmetler.
 • Size doğrudan veya dolaylı olarak Akıllı Cihazlarınızı ve/veya Sitelerimize ve Hizmetlerimize eriştiğiniz ve bunları kullandığınız ağları ve sistemleri sağlayan müşterilerimize ve diğer iş ortaklarına.
 • İşimizin, varlıklarımızın veya hisselerimizin tamamının veya herhangi bir bölümünün (herhangi bir sınırlama olmaksızın, herhangi bir iflas veya benzeri işlemler). Böyle bir durumda, mülkiyetteki herhangi bir değişiklik, Kişisel Verilerinizin uyumsuz yeni kullanımları ve Kişisel Verilerinizle ilgili seçenekleriniz hakkında e-posta ve/veya web sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bilgilendirileceksiniz.
 • Gerekli veya uygun olduğuna inandığımız için: (a) geçerli yasa ve yönetmeliklere uymak; (b) yasal sürece uymak; (c) ikamet ettiğiniz ülke dışındaki kamu ve devlet yetkilileri de dahil olmak üzere, kamu ve devlet makamlarından gelen taleplere yanıt vermek; (d) hüküm ve koşullarımızı uygulamak için; (e) operasyonlarımızı, işimizi ve sistemlerimizi korumak; (f) haklarımızı, gizliliğimizi, güvenliğimizi veya mülkiyetimizi ve/veya siz de dahil olmak üzere diğer kullanıcıların haklarını korumak için; ve (g) mevcut çareleri takip etmemize veya maruz kalabileceğimiz zararları sınırlamamıza izin vermek.
 • Düzenli iş faaliyetleri yürütmek için kurumsal ailemiz içindeki yan kuruluşlara veya bağlı kuruluşlara.
 • Yukarıda açıklanan üçüncü taraflar dışında, yalnızca sizin izninizle üçüncü taraflara.

Toplanan Bilgilerin Uluslararası Transferi

BlissLights,LLC, verilerin depolanmasıyla ilgili olarak ilgili yargı bölgelerinde geçerli veri yerelleştirme gereksinimlerine uyacaktır. Operasyonumuzu kolaylaştırmak için Kişisel Verilerinizi yaşadığınız yer dışındaki yargı bölgelerine aktarabilir, saklayabilir ve işleyebiliriz. Bu ülkelerdeki yasalar, ikamet ettiğiniz ülke için geçerli olan yasalardan farklı olabilir. Bunu yaptığımızda, aşağıdaki yaklaşımlardan birini veya birkaçını kullanarak bilgiler için yeterli düzeyde koruma sağlanmasını sağlayacağız:

GDPR Madde uyarınca onaylanmış AB standart sözleşme maddeleri temelinde anlaşma. 46. ​​Daha fazla bilgi için bkz.https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/international-dimension-data-protection/standard-contractual-clauses-scc_en.

Uyguladığımız önlemler hakkında daha fazla ayrıntı istiyorsanız, bu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Verilerinize İlişkin Haklarınız

Haklarınıza saygı duyuyoruz ve Kişisel Verilerinizi kontrol ediyoruz. Aşağıdaki haklardan herhangi birini kullanabilirsiniz:

support@blisslights.com adresinden veya Uygulama: Me>Kişisel Merkez>Hesap ve Güvenlik> aracılığıyla bize ulaşın.

Ücret ödemeniz gerekmez ve size 30 gün içinde yanıt vermeyi hedefleyeceğiz. Bize e-posta göndermeye karar verirseniz, talebinizde, lütfen hangi bilgilerin değiştirilmesini istediğinizi, Kişisel Verilerinizin veri tabanımızdan silinmesini isteyip istemediğinizi veya başka bir şekilde, veri tabanımıza hangi sınırlamaları koymak istediğinizi bize bildirin. Kişisel Verilerinizin kullanımı. Güvenlik amacıyla, talebinizle ilgili başka bir işlem yapmadan önce kimliğinizi doğrulamanızı isteyebileceğimizi lütfen unutmayın.

Şunu yapabilirsiniz:

 • Hakkınızda işlediğimiz Kişisel Verilere erişim talebinde bulunun;
 • Hakkınızda yanlış veya eksik Kişisel Verileri düzeltmemizi talep edin;
 • Hakkınızda Kişisel Verilerin silinmesini talep edin;
 • Sizinle ilgili Kişisel Verilerin bir kısmını veya tamamını işlememiz konusunda geçici veya kalıcı olarak kısıtlamalar talep etmek;
 • Verileri sizin izninize veya sizinle bir sözleşmeye dayalı olarak işlediğimiz ve işlememizin otomatikleştirildiği durumlarda size veya üçüncü bir tarafa Kişisel Verilerin aktarılmasını talep etmek; ve
 • Kullanımımızın sizin izninize veya meşru menfaatlerimize dayandığı durumlarda, hakkınızdaki Kişisel Verileri kullanımımızdan vazgeçme veya itiraz etme.

Rızanın geri alınması: İzninizi geri çekmek için gizlilik hakkınızı aşağıdaki yaklaşımlarla kullanacağız:

1) Cihaz sistem ayarları aracılığıyla alınan gizlilik izinleri için konum, kamera, fotoğraf albümü (resim kitaplığı/video kitaplığı), mikrofon, Bluetooth ayarları, bildirimler ve diğer ilgili işlevler dahil olmak üzere cihaz izinleri değiştirilerek izniniz geri alınabilir;

2) Kabul ettiğiniz pazarlama iletişimlerinde, size gönderdiğimiz bilgiler, bilgilerde açıklanan "abonelikten çıkma" yöntemine uygun olarak onayınızı geri çekmenize olanak tanıyan talimatlar içerir;

3) Akıllı Cihazın bağlantısını uygulama aracılığıyla kaldırın, Akıllı Cihazla ilgili bilgiler toplanmaz;

4) Ürünü ziyaretçi modunda kullanarak, hakkınızda herhangi bir kişisel veri toplamayacağız;

Rızanızı veya yetkinizi geri çektiğinizde, size ürün veya hizmetleri uygun şekilde sağlamaya devam edemeyebiliriz. Ancak, onayınızı veya yetkinizi geri çekmeniz, geri çekmeden önceki izninize dayalı olarak kişisel bilgilerin işlenmesini etkilemeyecektir.

Uygulamada hesap silme/fesih için:Me>Kişisel Merkez>Hesap ve Güvenlik>Hesabı Sil

Güvenlik

Kişisel Verilerinizin bütünlüğünü ve güvenliğini korumak için ticari olarak makul fiziksel, idari ve teknik önlemler kullanıyoruz. BlissLights,LLC, kullanıcı ve cihazın veri güvenliğini etkin bir şekilde sağlamak için çeşitli güvenlik stratejileri sunar. Cihaz erişimine gelince, BlissLights,LLC'ye özel algoritmalar, veri izolasyonu, erişim kimlik doğrulaması, yetkilendirme başvurusu sağlamak için kullanılır. Veri iletişiminde ise, güvenlik algoritmaları ve iletim şifreleme protokolleri kullanılarak iletişim ve dinamik anahtarlara dayalı ticari düzeyde bilgi şifreleme iletimi desteklenmektedir. Veri işlemeye gelince, katı veri filtreleme ve doğrulama ve eksiksiz veri denetimi uygulanır. Veri depolamaya gelince, kullanıcıların tüm gizli bilgileri, depolama için güvenli bir şekilde şifrelenecektir. Bizimle olan etkileşiminizin artık güvenli olmadığına inanmak için nedeniniz varsa (örneğin, bizimle sahip olabileceğiniz herhangi bir hesabın güvenliğinin ihlal edildiğini düşünüyorsanız), support@e-posta adresine e-posta göndererek sorunu hemen bize bildirebilirsiniz. blisslights.com.

Veri Saklama

Verileri daha uzun bir saklama süresi için saklamamız için özel bir yasal gereklilik olmadığı sürece, Kişisel Verilerinizi bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olan minimum süre boyunca işleriz. Kişisel Verilerinizin miktarına, niteliğine ve hassasiyetine göre uygun saklama süresini belirleriz ve saklama süresi sona erdikten sonra Kişisel Verilerinizi imha ederiz. Teknik nedenlerden dolayı bunu yapamadığımızda, Kişisel Verilerinizin bu şekilde daha fazla kullanılmasını önlemek için uygun önlemlerin alınmasını sağlayacağız.

Çocukların Gizliliği

Küçük çocukların mahremiyetini korumak bizim için özellikle önemlidir. Hizmetler, on üç (13) (veya ülkenizdeki/ikamet bölgenizdeki geçerli yasalar tarafından sağlanan diğer yaşlar) altındaki bireylere yönelik değildir ve bu kişilerin bize herhangi bir Kişisel Veri vermemelerini rica ederiz. Önce çocuğun ebeveyninden veya yasal vasisinden izin almadıkça, on üç (13) yaşın altındaki hiç kimseden bilerek Kişisel Veri toplamayız. On üç (13) yaşın altındaki herhangi birinden Kişisel Verileri çocuğun ebeveyni veya yasal vasisinden izin almadan topladığımızı fark edersek, bu bilgileri kaldırmak için gerekli adımları atacağız.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bilgi uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak için bu Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. Herhangi bir önemli değişiklik yaparsak, değişiklik yürürlüğe girmeden önce sizi e-posta (hesabınızda belirtilen e-posta adresine gönderin) veya mobil uygulamalarda bir bildirim yoluyla bilgilendireceğiz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgili en son bilgiler için bu sayfayı düzenli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Bize Ulaşın

Uygulamalarımız veya bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle aşağıdaki şekilde iletişime geçin:

BlissLights, LLC

Posta Posta Adresi: 2625 Temple Heights Dr. Unit A & B, Oceanside, CA 92056

E-posta: support@blisslights.com